fbpx

Faberlic – suurim Venemaa ettevõte otsemüügi turul, unikaalse patenteeritud hapnikukosmeetika tootja, kelle tooted viivad hapniku naha süvakihtidesse.

Ettevõte väljus 2003. aastal rahvusvahelisele turule, praegu on Faberlic’i esindused avatud 24 maailma riigis. Üle 600 tuhande konsultandi Euroopas ja Aasias teevad meiega koostööd. Ligikaudu 5 mln tarbijat kasutab iga päev rõõmuga Faberlic’i tooteid!  Faberlic’i tootevalikus on naha- ja juuksehooldusvahendite kogu gamma, eksklusiivsed Prantsuse parfüümid, dekoratiivkosmeetika, kodu- ja tervisetooteid ning erinevad riiete kollektsioonid.

Ettevõtte toodangu hulka kuulub üle 1000 tootenimetuse, toodetele on saadud 30 patenti ja ettevõte kuulub „Kosmeetikaettevõtete Top-100” nimekirja.Faberlic on keskkonnaorganisatsiooni EKA sponsor, kes viib ellu programme „Rohelised linnad” ja „Rohkem hapnikku!”. Tänu antud programmidele on Venemaal istutatud 7 mln puud.💚

Ettevõttel Faberlic on oma tootmine, mis tugineb Euroopa kvaliteedistandarditele, selles kasutatakse kõige eesrindlikumaid ja keskkonnasõbralikumaid seadmeid, automaatseid kosmeetikatoodete tootmis- ja pakkimisliine. Potentsiaalsete tootmisvõimsuste ja tootmispindade mastaapide poolest kuulub Faberlic Venemaa kõige suuremate kosmeetikaettevõtete hulka.

Ettevõte Faberlic erineb tulusalt paljudest teistest kosmeetilistest kompaniidest oma aktiivsusega teaduslike uuringute valdkonnas. Nende uuringute tulemused leiavad aset innovaatilistes kosmeetilistes toodetes, mis annavad meie nahale nooruse ja tervise.Faberlic pihib teadusliku lähenemist kosmeetika retseptuuridele ja tootmisele, kasutab kõrge kvaliteediga koostisosi, mida tarnitakse suurematest tooraine tootjatelt. Kuid peamiseks Faberlic̕ i kosmeetika trumbiks on unikaalne hapnikurikas kompleks (Aquaftem®, Novaftem – O2™), mis on võimeline viima lisahapniku otse naharakkudesse. Selle koostisosa aluseks on nõukogude teadlaste väljatöötlus Nõukogude Liidu Teaduste Akadeemia, Raku Biofüüsika Instituudis, Pušino linnas. 

Hapnikurikka Aquaftem® kompleksi toodang ja kasutamine kosmeetikas, samuti ka muud meie toodete unikaalsed koostisosad on patenteeritud ning on eksklusiivseteks Faberlic̕ i kosmeetika komponentideks.Meie oma Teaduslike Väljatöötluste Keskus – meie uhkus! Me panime teadust töötama ilu heaks!

IMG_3642done1

Faberlic̕ i  Teaduslike väljatöötluste Keskuse juhatajaks, peamiseks Kompanii kosmetoloogiks, uute kosmeetiliste toodete organiseerijaks ja autoriks on meditsiiniteaduste kandidaat, arst-dermatoloog Rimma Kornejeva.  «Me teeme aktiivset koostööd juhtivate teaduslike asutustega. Näiteks, Moskva Riikliku Ülikooli, Bioloogia teaduskonna, Rakubioloogia ja histoloogia õppetooliga. Nad viivad meie jaoks läbi erinevaid uuringuid rakukultuuridega. Väga ammu töötame meie teadusliku konsultandiga Tatjana Kljušnikuga- meditsiiniteaduste doktoriga, biokeemikuga.Hapnik on teema, millega ta tegeleb juba üle kahekümne aasta. Setšenovi nimeline Meditsiini Akadeemia, kirurgia õppetool, teeb samuti meiega koostööd.Nad uurisid laseriga tervendamist ning jõudsid järeldusele, et laseri mõju viib lokaalse lämmastikoksiidi väljaviskamiseni ning see soodustab mikrotsirkulatsiooni normaliseerimist, hapniku juurdevoolu nahka ja kiiremat haavade paranemist.»
Loe täispikka ettevõtte ajalugu SIIT , lisaks Faberlic autasud.

FABERLICI OMA VABRIK MOSKVAS

Ettevõttele Faberlic kuuluv tehas Moskvas – see on üle 35 tuhande ruutmeetri tootmispinda, mis on tehnika viimase sõna järgi sisustatud.Euroopa kvaliteedistandarditele tuginev Faberlici kosmeetikatoodete tööstus on varustatud kõige eesrindlikumate ja ökoloogilisemate seadmetega ning automaatsete tootmis-, kaalumis- ja pakkimisliinidega.Automatiseeritud tootmisprotsess võimaldab valmistada kõrge kvaliteediga toodangut, kasutades selleks kõrgtehnoloogiat – vaakumhomogenisaatoreid. Nende abil võib luua üliväikeste submikron suuruses osakestega (0,1-0,5 mkm) kreemiemulsiooni.Potentsiaalse tootmisvõimsuse taseme ja tootmispindade mastaapide poolest kuulub vabrik Venemaa kõige suuremate kosmeetikaettevõtete hulka.

Kogu vabriku toodang läbib kohustusliku testimise vastavuses GOST-i ning sanitaareeskirjade ja -normidega. Faberlic on kantud ökoloogiliselt puhast ja ohutut toodangut valmistavate tootmisettevõtete riiklikusse registrisse.Ettevõte sai 2010. aastal kosmeetikatoodete valmistamise vastavussertifikaadi ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP). See on rahvusvaheline standard „Kosmeetikavahendid. Head tootmistavad GMP”, mis töötati 2007. aasta novembris välja kosmeetikatooteid valmistavate ettevõtete jaoks. GMP reeglite järgimine võimaldab tootmisprotsessi standardiseerida ja saavutada toodangu kõrge kvaliteet, samuti on see kohustuslikuks tingimuseks toodangu rahvusvahelisele turule laskmisel.

Faberlici dekoratiivkosmeetikat valmistab Euroopa suurim dekoratiivkosmeetika tootja – Itaalia kontsern Intercos. Kõiki parfüümikompositsioone valmistatakse ainult Prantsusmaal kuulsa prantsuse parfüümimeistri Thomas Fontaine juhendamisel.

FABERLICI POLIITIKA KVALITEEDI JA ÖKOLOOGIA SUHTES

Faberlic tagab selle, et valmistatav toodang on ainult kõrge kvaliteediga ning rahuldab meie klientide kõik vajadused.
Toodete valmistamisel kasutatakse nüüdisaegseid tehnoloogiaid ja unikaalseid komponente, mille kasutamine tugineb teadusuuringute tulemustele.

Toodangu kvaliteeditaseme pideva tõstmise eesmärgil ettevõte kohustub:

Expert new banner
 • juurutama ja toetama efektiivset kvaliteedijuhtimise süsteemi toodangu elutsükli kõikidel etappidel: alustades loomingulisest ideest kuni selle realiseerimiseni;
 • uurima tähelepanelikult oma klientide vajadusi ja töötama pidevalt nõudluse rahuldamise kallal;
 • valima hoolikalt toorme ja pakendi tarnijaid ning trükiteenuse osutajaid, töötama pidevalt ettevõttele usaldusväärsete partnerite nimekirja koostamise kallal;
 • pöörama väljastatava toodangu kvaliteedi tõstmise eesmärgil pingsat tähelepanu koostisosade ja komponentide kvaliteedile ning vahetult tootmisprotsessile;
 • koolitama pidevalt ettevõtte töötajaid nende professionaalse taseme tõstmise eesmärgil;
 • kasutama innovaatilisi tehnoloogiaid ja koostisosasid, mis võimaldavad toodangu kasutamisest maksimaalset efekti saavutada;
 • suurendama pidevalt kvaliteedijuhtimise süsteemi tulemuslikkust.


Põhimõtted, millest Ettevõte keskkonnakaitse valdkonnas juhindub:

ekologiya
 • peab vastama Venemaa keskkonnakaitse valdkonna seadusandluse nõuetele, jälgima ja analüüsima looduskaitsenõudeid ja reageerima õigeaegselt nende muudatustele.
 • tõstma keskkonnaohutuse taset tänu usaldusväärse ja keskkonnaohutu tootmise tagamisele ning samuti tänu säästvale suhtumisele loodusressursside kasutamisel.
 • vähendama keskkonnale avalduva negatiivse mõju taset tootmisjäätmete vähendamise teel.
 • suurendama veeressursside kasutamise efektiivsust, vähendades selle saavutamiseks veetarbimise mahtu ühe tooteühiku kohta ja veeobjektide saastamist. 
 • teostama regulaarselt ettevõtte tegevuse keskkonnamõju analüüsi ja arvestama selle tulemustega äriotsuste vastuvõtmisel.
 • tõstma Ettevõtte töötajate keskkonnakaitsealaste teadmiste taset ja tagama vajaliku töötaseme keskkonnaaspektidega töötamisel.