fbpx

Saame tuttavaks

Mul on suur rõõm Sinuga siin tuttavaks saada! Olen Kätlin, rahulolev Faberlic ja Biosea toodete tarbija, nende edasimüüja ja direktor oma Eestis kasvavale tiimile.

Mul on väga hea meel, et oled jõudnud minu lehele sest järelikult on ka Sinule need tooted silma jäänud ja tunned huvi toodete või võimaluste kohta siin ettevõttes.

Olen loonud oma Faberlic Eestis Konsultantide Kogukonna, kuhu ootan ka Sind!

Olen EMA oma kolmele lapsele

Just nemad on mind innustanud elus tegema valikuid enda sisetunde järgi ja usun, et ka nendel on suur roll selles, et ma täna olen Faberlicis oma teekonda alustanud.

Olen kodus töötav ema, Faberlic konsultant/edasimüüja, kus saan ise planeerida omale sobiva kella- ja tööaja. Minu jaoks on see väga oluline, et saan oma vaba aega sättida laste järgi, mitte töö järgi. Faberlici töö saab mul alati mugavalt taskus kaasas olla ka metsas matkarajal. Meie perele meeldib haagissuvilaga mööda Eesti metsi ja matkaradasid ringi käia ning pean oluliseks, et minu töö oleks paindlik.

Faberliciga alustamise teekond on olnud minu jaoks väga põnev ja huvitav ning areng, mida siin teinud olen, on meeletu!

Minu ümber on nii palju toredaid kliente ja konsultante tekkinud ning olen rahul, et saame oma kogukonnaga meie klientidele abiks olla! 

Anname teie jaoks endast parima!

Natuke endast ka…

Olen ülesse kasvanud Tallinnas, kuid nüüd naudin perega elu Harjumaal, Vääna-Jõesuu metsade vahel.

Olen lõpetanud Tallinna Majanduskooli personalitöö eriala ja töötanud mitmeid aastaid rahvusvahelises energiaettevõttes. Nüüd aga loon väärtust oma meeskonnale siin Faberlicis, kus me üheskoos õpime ja areneme ning liigume oma eesmärkide suunas.

Ma pean väga lugu headest suhetest oma klientidega ja koostööst meeskonnaga. Minu soov on inimesi abistada, olla nendele toeks igas nende mures või küsimuses. 

Naudin väga oma teekonda ja arengut siin Faberlicis ja mul on suurim hea meel, kui soovid samuti meie meeskonnaga ühineda!

Kuidas jõudsin ise Faberlic toodeteni?

Minu esmane kokkupuude oli umbes 2005-2006.aastal, kui sain oma ema kaudu proovida üht puuderkreemi, kus üks osa oli aluskreem ja teine osa puuderkreem (kood 6404). Nüüd on see toode aga uuendatul kujul.

Tol ajal ma ei teadnudki sellest firmast midagi ega olnud teadlik nii laiast tootevalikust. Olin sellest puuderkreemist väga vaimustuses ja kui see mul otsa sai, siis teadsin, kelle kaudu seda juurde tellida. Nii ma siis seda toodet mitu aastat kasutasingi.

2017.aastal sattus minu kätte esimest korda Faberlici mahukas kataloog. Siis saingi teada ka seda, kust mu puuderkreem pärit on. Teadsin kohe, et soovin sealt väga palju tooteid ja kleite endale tellida sest, et oli suvi ja garderoob vajas uuendust.

Esmalt hakkasin ma otsima Konsultanti, kelle kaudu neid tooteid tellida sest minu jaoks oli oluline leida keegi, kellega pikem koostöö luua, juhul kui vajan abi tellimisega või soovin infot toodete osas.

Tegin endale Faberlic tasuta kliendikonto aastal 2017.

Kui esmalt olin rahulolev tarbija siis kolm aastat hiljem ehk aastal 2020 tegin otsuse, et alustan Faberlic toodete edasimüüjana. 

Selline mu teekond siin olnud ongi – laste kõrvalt lihtsast koduperenaisest Faberlic Direktorini. Usu endasse, unista suurelt ja kõik on võimalik! See mu moto ongi! 🙂

Kätlin Murel

Kätlin Murel

Kui soovid mind oma konsultandiks, siis ⇓

Kirjuta

Helista

Tule külla

kokkulepitud ajal

Paldiski mnt 77, Tallinn