fbpx

Hapnikuga rikastatud tooted

Faberlic hapnikukosmeetika

Unikaalse patenteeritud hapnikukosmeetika tootja

Hapnikukosmeetika, iluinnovatsioonid, aroomid prantsuse parfüümiloojatelt, kodukaubad, samuti mood, wellness, tervislik toit ja palju muud.

Tootekategooriaid on 19, kus pakume suurepäraseid kaupu taskukohase hinnaga, mis muudavad teie elu säravamaks ja kingivad teile uusi imelisi hetki.

Faberlici teadusrakenduste keskus on täiustanud 23 aasta jooksul hapnikukompleksi valemit. Iga uus hapnikukosmeetika põlvkond parandab hapniku kohaletoimetamise ja energia eraldamise efektiivsust. Firma enda teadus- ja arenduskeskus muudab tooted ainulaadseks ja nõutavaks kogu maailmas.

Hapnikukosmeetika tooted viivad hapniku naha süvakihtidesse.  Faberlicil on unikaalne hapnikurikas kompleks (Aquaftem®, Novaftem – O2™), mis on võimeline viima lisahapniku otse naharakkudesse. Selle koostisosa aluseks on nõukogude teadlaste väljatöötlus Nõukogude Liidu Teaduste Akadeemia, Raku Biofüüsika Instituudis, Pušino linnas. 

Hapnikurikka Aquaftem® kompleksi toodang ja kasutamine kosmeetikas, samuti ka muud meie toodete unikaalsed koostisosad on patenteeritud ning on eksklusiivseteks Faberlic̕ i kosmeetika komponentideks.

Faberlic on kantud ökoloogiliselt puhast ja ohutut toodangut valmistavate tootmisettevõtete riiklikusse registrisse. 

SEE HETK,

KUI TE SÄRATE ÕNNEST

Faberlic jälgib trende ja pakub teile laias valikus ilutooteid, mis võimaldavad teil mitte ainult oma välimust muuta, vaid ka meigiprotsessi ajal oma naha eest hoolitseda. Innovaatilised Euroopa tootevalemid ja tehnoloogiad kõige taskukohasemate hindadega.

SEE HETK,

KUI TUNNETE ENDA ÜMBER HOOLITSUST

Vitamiinide unikaalsed komponendid ja aktiivsed kompleksid on maksimaalselt positiivse mõjuga, säilitades teie naha nooruse ja ilu. Faberlici hapnikukosmeetika on juhtiv teadusrakendus ja rõõmustab miljoneid naisi kogu maailmas.

SEE HETK,

KUI AROOM ON TEIE VISIITKAART

Te võite leida kataloogidest ja Faberlici veebisaidilt unikaalseid naiste ja meeste aroome. Me teeme koostööd maailma parfümeeriatööstuse tippudega, mis muudab iga meie aroomi kordumatuks. Kõik parfüümikompositsioonid ja kombinatsioonid on loodud eksklusiivselt Faberlici jaoks.

SEE HETK,

KUI PISIASJAD LOOVAD HUBASE ÕHKKONNA

Faberlici innovaatilised kodutooted põhinevad taimsel toorainel. Biolagunevad tooted on keskkonnasõbralikud ning inimestele ja loomadele täiesti ohutud. Tootevalik laieneb pidevalt, te leiate puhtuse ja hubasuse säilitamiseks alati midagi huvitavat.

SEE HETK,

KUI OLETE STIILNE

Faberlic toodab kuni neli korda hooajal kaasaegseid ja moekaid rõivakollektsioone naistele, meestele ja lastele. Koostöös tunnustatud disaineritega loome eriliseid mudeleid, millel on ainulaadsed riideprindid ja materjalid.

Kätlin Murel

Kätlin Murel

Kui soovid mind oma konsultandiks, siis ⇓

Kirjuta

Helista

Tule külla

kokkulepitud ajal

Paldiski mnt 77, Tallinn