fbpx

Mis firma on Faberlic?

 • Faberlic bränd on rahvusvaheline, mis toimetab 44 riigis
 • Valikus enam kui 8000 tootenimetust
 • 32 rahvusvahelist patenti
 • Eestis tegutsenud juba üle 20aasta.

Faberlic – tuntud, kui unikaalse patenteeritud hapnikukosmeetika tootja, kelle tooted viivad hapniku naha süvakihtidesse.

Firma asustati aastal 1997 nimega Russkaya Liniya, mis nelja aasta möödudes muudeti nimeks Faberlic. 

2003.aastal väljus ettevõte rahvusvahelisele turule ja tütarettevõtted tegutsevad juba 44 maailma riigis.

Eestissesse tulevad tooted Faberlic Europa firmast.

Ligikaudu 8 miljonit tarbijat kasutab Faberlici tooteid iga päev!

Ettevõte kuulub parfümeeria- ja kosmeetikaettevõtete maailmareitingus Top-100 hulka

ja on otsemüügiettevõtete ülemaailmses edetabelis 2020.aasta tulemuste põhjal 31. kohal (vastavalt DSN-i versioonile).

25aastat kogemust

 

Faberlic’i tootevalikus on kogu naha- ja juuksehooldusvahendite gamma, eksklusiivne Prantsuse parfümeeria, dekoratiiv-kosmeetika, kodu- ja tervisetooted, laste-, naiste- ja meesteriided, aluspesu, aksessuaarid ja jalatsid.

Ettevõttel Faberlic on oma tootmine, mis tugineb Euroopa kvaliteedistandarditele, selles kasutatakse kõige eesrindlikumaid ja keskkonnasõbralikumaid seadmeid, automaatseid kosmeetikatoodete tootmis- ja pakkimisliine. Potentsiaalsete tootmisvõimsuste ja tootmispindade mastaapide poolest kuulub Faberlic suurimate kosmeetikaettevõtete hulka.

Tootmine

Ettevõttele Faberlic kuuluv tehas – see on üle 35 tuhande ruutmeetri tootmispinda, mis on tehnika viimase sõna järgi sisustatud.

Euroopa kvaliteedistandarditele tuginev Faberlici kosmeetikatoodete tööstus on varustatud kõige eesrindlikumate ja ökoloogilisemate seadmetega ning automaatsete tootmis-, kaalumis- ja pakkimisliinidega.

Automatiseeritud tootmisprotsess võimaldab valmistada kõrge kvaliteediga toodangut, kasutades selleks kõrgtehnoloogiat – vaakumhomogenisaatoreid. Nende abil võib luua üliväikeste submikron suuruses osakestega (0,1-0,5 mkm) kreemiemulsiooni. Potentsiaalse tootmisvõimsuse taseme ja tootmispindade mastaapide poolest kuulub vabrik suurimate kosmeetikaettevõtete hulka.

Tootmine toimub vastavalt rahvusvahelistele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele ISO, GMP, “Halal”.
Faberlic on kantud ökoloogiliselt puhast ja ohutut toodangut valmistavate tootmisettevõtete riiklikusse registrisse. 

Ettevõte sai 2010. aastal kosmeetikatoodete valmistamise vastavussertifikaadi ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP). See on rahvusvaheline standard „Kosmeetikavahendid. Head tootmistavad GMP”, mis töötati 2007. aasta novembris välja kosmeetikatooteid valmistavate ettevõtete jaoks. GMP reeglite järgimine võimaldab tootmisprotsessi standardiseerida ja saavutada toodangu kõrge kvaliteet, samuti on see kohustuslikuks tingimuseks toodangu rahvusvahelisele turule laskmisel.

Faberlici dekoratiivkosmeetikat valmistab Euroopa suurim dekoratiivkosmeetika tootja – Itaalia kontsern Intercos. Parfüümikompositsioone tehakse Prantsusmaal kuulsate parfüümiloojate juhendamisel nagu: Thomas Fontaine, Bertrand Duchaufour, Delphine Lebeau, Antoine Lee ja paljud teised.

Faberlici poliitika kvaliteedi ja ökoloogia suhtes

Faberlic tagab selle, et valmistatav toodang on ainult kõrge kvaliteediga ning rahuldab meie klientide kõik vajadused.

Toodete valmistamisel kasutatakse nüüdisaegseid tehnoloogiaid ja unikaalseid komponente, mille kasutamine tugineb teadusuuringute tulemustele.

Toodangu kvaliteeditaseme pideva tõstmise eesmärgil ettevõte kohustub:

 • juurutama ja toetama efektiivset kvaliteedijuhtimise süsteemi toodangu elutsükli kõikidel etappidel: alustades loomingulisest ideest kuni selle realiseerimiseni;
 • uurima tähelepanelikult oma klientide vajadusi ja töötama pidevalt nõudluse rahuldamise kallal;
 • valima hoolikalt toorme ja pakendi tarnijaid ning trükiteenuse osutajaid, töötama pidevalt ettevõttele usaldusväärsete partnerite nimekirja koostamise kallal;
 • pöörama väljastatava toodangu kvaliteedi tõstmise eesmärgil pingsat tähelepanu koostisosade ja komponentide kvaliteedile ning vahetult tootmisprotsessile;
 • koolitama pidevalt ettevõtte töötajaid nende professionaalse taseme tõstmise eesmärgil;
 • kasutama innovaatilisi tehnoloogiaid ja koostisosasid, mis võimaldavad toodangu kasutamisest maksimaalset efekti saavutada;
 • suurendama pidevalt kvaliteedijuhtimise süsteemi tulemuslikkust.


Põhimõtted, millest Ettevõte keskkonnakaitse valdkonnas juhindub:

 • jälgima ja analüüsima looduskaitsenõudeid ja reageerima õigeaegselt nende muudatustele.
 • tõstma keskkonnaohutuse taset tänu usaldusväärse ja keskkonnaohutu tootmise tagamisele ning samuti tänu säästvale suhtumisele loodusressursside kasutamisel.
 • vähendama keskkonnale avalduva negatiivse mõju taset tootmisjäätmete vähendamise teel.
 • suurendama veeressursside kasutamise efektiivsust, vähendades selle saavutamiseks veetarbimise mahtu ühe tooteühiku kohta ja veeobjektide saastamist.
 • teostama regulaarselt ettevõtte tegevuse keskkonnamõju analüüsi ja arvestama selle tulemustega äriotsuste vastuvõtmisel.
 • tõstma Ettevõtte töötajate keskkonnakaitsealaste teadmiste taset ja tagama vajaliku töötaseme keskkonnaaspektidega töötamisel.

Kätlin Murel

Kätlin Murel

Kui soovid mind oma konsultandiks, siis ⇓

Kirjuta

Helista

Tule külla

kokkulepitud ajal

Paldiski mnt 77, Tallinn