Postitatud Lisa kommentaar

Milliseid võimalusi pakub Sulle Faberlic?

Faberlic – ainus Venemaa ettevõtte, kes kuulub juba 14 aastat TOP-100 maailma suurimate parfümeeria- ja kosmeetikaettevõtte hulka ja saavutas 2015. aastal, kui oli kriis, kasvutempode poolest kolmanda koha*. Sellesse reitingusse pääsemise õiguse eest võitleb üle 50 000 kaubamärgi (*Reiting avalikustatakse igal aastal ajakirjas Woman’s Wear Daily).

FABERLIC – see on Venemaa suurfirma, kes valmistab kosmeetika- ja parfümeeriatooteid, kodu- ja tervisekaupu, riideid lastele ja täiskasvanutele, samuti teisi huvitavaid ja kvaliteetseid tooteid. Siit saate alati valida endale ja oma pereliikmetele meie kaupade tootevaliku seast kõik vajaliku. Kuid see ei ole kaugeltki kõik. Faberlic – see on üks tunnustatud liidritest otsemüügi turul. Me ühendame inimesi, kes teenivad partnerluses meie ettevõttega ja soovivad õppida veelgi rohkem teenima.

Firma alustas oma tegevust aastal 1997 esimese otsemüügifirmana Venemaal, olles tol ajal ““Russian Line” nimeline ettevõte. Vene teadlaste ainulaadne areng perfluorosüsinikuemulsioonidele, mis võimaldavad hapnikku kinni hoida ja seejärel viia sügavale nahakihtidesse, parandades regeneratsiooni jäi silma ärimees Aleksei Netšajev´ile.  Ta patenteeris selle uue tehnoloogia ja esimene Venemaa hapnikukosmeetika ilmus 1998. aastal. 2001. aastal muutus “Russian Line” ettevõte Faberliciks.

Ettevõtte toodangu hulka kuulub üle 1000 tootenimetuse, toodetele on saadud 30 patenti ja ettevõte kuulub „Kosmeetikaettevõtete Top-100” nimekirja. Ettevõte väljus 2003. aastal rahvusvahelisele turule, praegu on Faberlic’i esindused avatud 24 maailma riigis. Üle 600 tuhande konsultandi Euroopas ja Aasias teevad meiega koostööd. Ligikaudu 5 mln tarbijat kasutab iga päev rõõmuga Faberlic’i tooteid.

Ettevõttel Faberlic on oma tootmine, mis tugineb Euroopa kvaliteedistandarditele, selles kasutatakse kõige eesrindlikumaid ja keskkonnasõbralikumaid seadmeid, automaatseid kosmeetikatoodete tootmis- ja pakkimisliine. Potentsiaalsete tootmisvõimsuste ja tootmispindade mastaapide poolest kuulub Faberlic Venemaa kõige suuremate kosmeetikaettevõtete hulka.

23 aastat edu: turul alates 1997. aastast

→ Omad teadusrakendused

→ Tooteid müüakse rohkem kui 40 riigis

→ Oma tootmine

→ Meid valib 10 000 000 perekonda

Rohkem kui 30 unikaalset tootepatenti

 

Registreerimine Faberlicis on TASUTA (alates 14a.), nii et kõik, mida alustamiseks vaja, on teha see esimene samm – täida liitumisvorm ja saadki omale isikliku Konsultandi numbri ja parooli oma kontole sisenemiseks.  Vajuta siia LINGILE

⇓ TOOTEKATALOOGI VAATA SIIT ⇓  (vt tellimisjuhendit alt):

  https://catalogue.new.faberlic.com/ee 
 • Igas kataloogis on uued ja põnevad pakkumised, mida saad klientidele pakkuda! 
 • Tee esmalt tellimus endale, saa tootekogemus ja siis oskad seda ka teistele soovitada ja pakkuda! 
 • Uutele liitujatele soovitan läbida meie “Stardiprogramm 9 sammu”, see on soovituslik, kuid mitte kohustuslik! Loe täpsemat infot Stardiprogrammi kohta SIIT
 • Võta osa meie Lojaalsusprogrammist LIKE♥FABERLIC. Tee tellimusi 2 kataloogi järjest vähemalt 18€ eest (registreeritud Konsultandi hindades) ning alates 3.kataloogist ja edasi saate 70% allahindlust oma lemmiktootele! Jätkake toodete tellimist vähemalt 18€ väärtuses, siis saate valida igast kataloogist lemmiktoote 70% allahindlusega!(Kampaania kehtib kataloogides 16/2020 – 7/2021)
 • Võimalus osaleda VIP-programmis, mille kohta saad infot SIIT

MIKS LIITUDA?

 • Tooted on Sulle alati ja koheselt 20-26% soodsamad, kui kataloogis! 
 • Uutele klientidele tasuta kingitused!
 • Võimalus teenida lisasissetulekut!

Beginning Home Based Business | Feiraplana

Võimalus osta tooteid soodsalt enda jaoks, saada toodete müügist tulu või ehitada üles oma äritegevus koostöös ettevõttega – ükskõik millise tee Sa enda jaoks ka välja ei valinud, on sellel omad vaieldamatud väärtused.

Mina olen Sinu Juhendaja Kätlin Murel ja aitan Sind sinu valitud teekonnal.

REGISTREERI TASUTA KLIENDIKS: https://faberlic.com/index.php?option=com_flform&idform=514&sponsornumber=708092348&lang=ee&r=1000034185669&lang=et  

Loomkatsete vastased kosmeetikabrändid - YU Meedia

Kuidas alustada?

 1. Sul on paberkataloog ja e-kataloog, mida saad tutvustada oma sõpradele, perekonnaliikmetele, töökaaslastele, tuttavatele jne. Võta vastu nende tellimused! Võid kasutada erinevaid sotsiaalmeedia kanaleid, et teha müüki või kasvatada oma struktuuri.
 2. Kutsu sõpru, tuttavaid, uusi kontakte ise liituma ja õpeta neid ise tellimusi tegema. Tutvusta neile võimalusi ettevõttes Faberlic!
 3. Kasvata oma äri veebis, sealhulgas 24 riigis üle maailma
 4. Läbi “Stardiprogrammi 9 sammu”
 5. Püsi “Lojaalsusprogrammis LIKE♥FABERLIC”
 6. Saa osa VIP-programmi pakkumistest

Sa saad arendada oma äri ja suurendada tulu mitmete moodustega. Iga Konsultandi tulu moodustub kahest tegurist:

 • Otseselt müügilt saadud tulu
 • Autasu oma struktuuri töö eest (käibesoodustus ja boonused).

Esimesel juhul Sa teostad „otsest müüki“ ja saad otsest tulu tarbijahinna (kataloogis) ja laohinna (hinnakirjas) vahest suuruses kuni 26%.

Teisel juhul Te moodustate oma struktuuri – meeskonna, millega tegutsete juhendajana. Seejuures Te saate tulu mitte ainult isiklikust müügist, vaid ka terve grupi Konsultantide müügist. Konsultantide hulga ja nende müügi mahu suurenemine kasvatab ka Teie igakuist autasu efektiivse töö eest oma struktuuriga.

Kõige efektiivsem on sobitada kokku mõlemad lähenemisviisid.

Kasutage kõiki võimalusi, mida Ettevõte pakub! Te liigute Eduredeli trepiastmeid mööda üles, omandate uue kogemuse, arenete kui professionaal, tõstate oma heaolutaset. See on tee tõelise eduni ja kõrge töötasuni!success business

 • Mida rohkem inimesi te kaasate, seda rohkem on teil Konsultante!
 • Mida rohkem on teil Konsultante, seda rohkem on teie grupil kliente!
 • Mida rohkem kliente, seda suurem on tellimuste kogus, niisiis suurem struktuuri üldine müügikäive.
 • Mida rohkem on müügikäive, seda suurem on teie tulu!
 

Seega, teie tulu Liidrina, kujuneb mitmest komponendist:

 • Tulu otsese toodete müügi pealt;
 • Käibesoodus;
 • Kvalifikatsiooni boonused;
 • Direktori boonused;
 • Stabiilsuse boonused;
 • Emaduse boonused;
 • Lapsendamise boonused;
 • Kiire stardi boonused;
 • Arengu boonused.

 

 

 

Kust jälgida jooksvaid pakkumisi ja saada infot?

Ole Facebookis jälgija:  https://www.facebook.com/FaberlicEestis/

KUIDAS ESITADA OMA TELLIMUS?
Sirvi kataloogi ja toote juures, mida soovid, vajuta + märki! Seejärel läheb see sinu ostukorvi!
– Pane oma soovitud toodetest ostukorv kokku ja saada see e-mailile faberliceestis@gmail.com

PS: Hetkel võib süsteem toodete hindade osas ostukorvi vigu tekitada, kuid peale tellimuse esitamist, saate korrektse info oma tellimuse eest!

Liitu Facebook grupiga: 

1) FABERLIC Tervele Eestile

2) Faberlic kogemused ja tellimused  (tule ja liitu, jaga oma kogemusi, küsi teiste kogemusi ja saad teha tellimusi)

Mugavaid oste teile soovides, Faberlic Eestis Konsultant Kätlin Murel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga