Postitatud

SALONGIPROTSEDUUR KODUSTES TINGIMUSTES

Uuele registreerijale selline tasuta kingitus!

https://youtu.be/uGLStVDJwUg

KÕIGILE UUTELE LIITUJATELE KARBOKSÜTERAAPIA KOMPLEKT KINGITUSEKS TELLIMUSE EEST!

Ilusalong teie kodus!

Kõigile, kes registreeruvad kodulehel www.faberliceestis.ee  perioodil 01. kuni 21. veebruar ja sooritavad kataloogi perioodil nr 02/2021 ostu, kingime karboksüteraapia komplekti ja hapnikumaski (tootekoodid 0294 ja 0295).

Karboksüteraapia komplekt (sisaldab niisutavat palsamit ja CO₂ aktivaator-geeli) koos hapnikumaskiga annab kumulatiivse efekti nagu pärast ilusalongi külastamist.

Karboksüteraapia ettevalmistava etapi jaoks kasutatakse niisutavat palsamit, mis pehmendab  sarvestunud nahka ja eemaldab surnud naharakud.

Teine etapp on CO₂ aktivaator-geeli kandmine niisutava palsami peale, mille tulemusena algab süsinikdioksiidi eraldumine. Vastuseks naha küllastamisele aktiveeritakse mikrotsirkulatsioon

Viimane etapp on hapnikumaski pealekandmine, mis küllastab nahka hapnikuga, aktiveerib  mikrotsirkulatsiooni, pehmendab ja niisutab nahka.

Tulemus on märgatav pärast esimest kasutamist! Nahk on 20% rohkem niisutatud ja 15% pringim.

Kingituse saamiseks:

1. Registreeruge kodulehel  www.faberliceestis.ee 01. – 21. veebruar

2. Tellige tooteid ja tasuge tellimuse eest kuni 21. veebruarini vähemalt 26,99 €* kataloogi hindades! Sellelt hinnalt arvestatakse veel 20% maha.

3. Perioodil 22. veebruarist – 07. märtsini saate koos järjekordse tellimusega, mille väärtus on vähemalt 18€, kingituseks – karboksüteraapia komplekti ja hapnikumaski.

NB: Samuti: tehke esimene tellimus, mille väärtus on vähemalt 18 € 24 tunni jooksul pärast registreerimist ja saate veel ühe meeldiva üllatuse  – kodukosmeetika näidiste komplekti:

 • Praeahjude ja pliitide puhastusvahend, 50 ml.
 • Nõudepesuvahend puusöega, 50 ml.
 • Kontsentreeritud universaalne pesupulber, 40 g. 460х265-ee

Faberlici uustulnukas on kasulik olla! Lugege lähemalt kuidas saab osta Faberlici hitt-toodete komplekte soodushinnaga: Lugege lähemalt Stardiprogrammi tingimustest >>

 

https://bit.ly/3cu6QLd

Tule ja ole samuti meie Eesti Faberlici meeskonnas !

www.faberliceestis.ee

Sirvi e-kataloogi siit: https://catalogue.new.faberlic.com/ee

 

Kui ise klient ei soovi olla aga tooteid tahad tellida, siis kirjuta kataloogist tootekoodid ülesse ja saada need e-mailile faberliceestis@gmail.com

või teine variant, e-kataloogi sirvides saad toote peale klõpsates + märgile endale luua veebi ostukorvi ja saad selle valmiskujul saata e-mailile faberliceestis@gmail.com 🙂

Sinu Faberlic Eestis ♥Konsultant Kätlin Murel♥

 

Postitatud Lisa kommentaar

Kuidas valida pesemis- või puhastusvahendeid, mis ei kahjusta nahka?

Lugege teavet etiketilt või toote kirjeldusest Faberlici Internetipoes.

1. Otsige tähist „Dermatoloogiliselt heaks kiidetud”.

Sellised tooted on tundlikule nahale ohutud, ei põhjusta ärritust ja sobivad neile, kes puutuvad sageli kokku käte kuivusega. Reeglina saate sellist toodet kasutada isegi ilma kinnasteta.

2. Lugege koostise kohta

Vahend ilma fosfaatide, kloori, ammoniaagi, formaldehüüdita ei põhjusta tõenäoliselt kaebusi isegi tundliku naha omanike seas! Kui tootja saab hakkama ilma sünteetiliste värv- ja lõhnaaineteta ning pesuaine on taimse päritoluga – siis võite seda kasutada.

3. Uurige, kas see sobib lasteriiete pesemiseks

Kui toode on heaks kiidetud lasteriiete pesemiseks või sobib laste joogipudelite ja luttide pesemiseks, siis jääb isegi allergikute perekond sellega rahule! Selleks, et saada õigus sellise teabe esitamiseks, peab tootja tegema palju tõsiseid teadusuuringuid.

4. Kontrollige, kui hästi on vahend väljaloputatav

Ohutu toode ei jäta jälgi puhtale pesule ega nõudele, pestakse veega täielikult välja. Lugege vastukajasid – kas kirjeldus vastab tegelikkusele!

Kui hakkate uue tootega tutvuma, siis pöörake tähelepanu aroomile. Meeldiv looduslik lõhnaaine või üldse lõhnatu toode!

Siinkohal tutvustangi Faberlic 16/2020 kataloogi pilte, millistele märgistele saate kindlad olla! Roheliste ringide sees!

Vannitoa puhastamiseks on meil vahend, millel on märgised, et sobib kasutamiseks ka nendes kodudes, kus on lemmikloomad ehk et need aurud ja lõhnad ei ole loomadele kahjulikud! Selleks on sellele tootele antud märgis Animal Friendly. 

Samuti on see toode Faberlic kodukosmeetika – preemia võitja ökoloogia ja varude säästliku kasutamise valdkonnas ECO BEST, kategoorias “Aasta toode”. 

Eriti uhke võib olla meie HOME GNOME GREENLY sarja üle, mis on valmistatud Hollandis ja millel on Hollandi kuningakoja ehk kuninganna poolt ettevõttele antud heakskiit! See on ikka väga uhke tunne, et meil selline heakskiit nii kõrgelt tasemelt on! 🙂
Selle sarja tooted sobivad kasutamiseks kogu perele alates beebieast sest on 0% lõhnaaineid, fosfaate, kloori, konservante ja värvaineid. Samuti sobivad need tooted allergikutele! Märgist vaata alt pildilt rohelise ringi seest!

Varsti on meile tulemas ka uued tooted sellest sarjast! On, mida oodata 🙂
Väike sneak-peak 🙂

Postitatud Lisa kommentaar

FABERLICI OMA VABRIK MOSKVAS

proizvodstvo 10

Ettevõttele Faberlic kuuluv tehas Moskvas – see on üle 35 tuhande ruutmeetri tootmispinda, mis on tehnika viimase sõna järgi sisustatud.

Euroopa kvaliteedistandarditele tuginev Faberlici kosmeetikatoodete tööstus on varustatud kõige eesrindlikumate ja ökoloogilisemate seadmetega ning automaatsete tootmis-, kaalumis- ja pakkimisliinidega.

Automatiseeritud tootmisprotsess võimaldab valmistada kõrge kvaliteediga toodangut, kasutades selleks kõrgtehnoloogiat – vaakumhomogenisaatoreid. Nende abil võib luua üliväikeste submikron suuruses osakestega (0,1-0,5 mkm) kreemiemulsiooni.

Potentsiaalse tootmisvõimsuse taseme ja tootmispindade mastaapide poolest kuulub vabrik Venemaa kõige suuremate kosmeetikaettevõtete hulka.

Kogu vabriku toodang läbib kohustusliku testimise vastavuses GOST-i ning sanitaareeskirjade ja -normidega. Faberlic on kantud ökoloogiliselt puhast ja ohutut toodangut valmistavate tootmisettevõtete riiklikusse registrisse.

Ettevõte sai 2010. aastal kosmeetikatoodete valmistamise vastavussertifikaadi ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP). See on rahvusvaheline standard „Kosmeetikavahendid. Head tootmistavad GMP”, mis töötati 2007. aasta novembris välja kosmeetikatooteid valmistavate ettevõtete jaoks. GMP reeglite järgimine võimaldab tootmisprotsessi standardiseerida ja saavutada toodangu kõrge kvaliteet, samuti on see kohustuslikuks tingimuseks toodangu rahvusvahelisele turule laskmisel.

Faberlici dekoratiivkosmeetikat valmistab Euroopa suurim dekoratiivkosmeetika tootja – Itaalia kontsern Intercos. Kõiki parfüümikompositsioone valmistatakse ainult Prantsusmaal kuulsa prantsuse parfüümimeistri Thomas Fontaine juhendamisel.

proizvodstvo 1proizvodstvo 2
proizvodstvo 3proizvodstvo 4proizvodstvo 5pomada3pomada6pomada7pomada9

FABERLICI POLIITIKA KVALITEEDI JA ÖKOLOOGIA SUHTES

Faberlic tagab selle, et valmistatav toodang on ainult kõrge kvaliteediga ning rahuldab meie klientide kõik vajadused.

Toodete valmistamisel kasutatakse nüüdisaegseid tehnoloogiaid ja unikaalseid komponente, mille kasutamine tugineb teadusuuringute tulemustele.


Toodangu kvaliteeditaseme pideva tõstmise eesmärgil ettevõte kohustub:

 • kasutama innovaatilisi tehnoloogiaid ja koostisosasid, mis võimaldavad toodangu kasutamisest maksimaalset efekti saavutada;
 • suurendama pidevalt kvaliteedijuhtimise süsteemi tulemuslikkust.
 • juurutama ja toetama efektiivset kvaliteedijuhtimise süsteemi toodangu elutsükli kõikidel etappidel: alustades loomingulisest ideest kuni selle realiseerimiseni;
 • uurima tähelepanelikult oma klientide vajadusi ja töötama pidevalt nõudluse rahuldamise kallal;
 • valima hoolikalt toorme ja pakendi tarnijaid ning trükiteenuse osutajaid, töötama pidevalt ettevõttele usaldusväärsete partnerite nimekirja koostamise kallal;
 • pöörama väljastatava toodangu kvaliteedi tõstmise eesmärgil pingsat tähelepanu koostisosade ja komponentide kvaliteedile ning vahetult tootmisprotsessile;
 • koolitama pidevalt ettevõtte töötajaid nende professionaalse taseme tõstmise eesmärgil;

Põhimõtted, millest Ettevõte keskkonnakaitse valdkonnas juhindub:

 • ettevõte peab vastama Venemaa keskkonnakaitse valdkonna seadusandluse nõuetele, jälgima ja analüüsima looduskaitsenõudeid ja reageerima õigeaegselt nende muudatustele.
 • tõstma keskkonnaohutuse taset tänu usaldusväärse ja keskkonnaohutu tootmise tagamisele ning samuti tänu säästvale suhtumisele loodusressursside kasutamisel.
 • vähendama keskkonnale avalduva negatiivse mõju taset tootmisjäätmete vähendamise teel.
 • suurendama veeressursside kasutamise efektiivsust, vähendades selle saavutamiseks veetarbimise mahtu ühe tooteühiku kohta ja veeobjektide saastamist. 
 • teostama regulaarselt ettevõtte tegevuse keskkonnamõju analüüsi ja arvestama selle tulemustega äriotsuste vastuvõtmisel.
 • tõstma Ettevõtte töötajate keskkonnakaitsealaste teadmiste taset ja tagama vajaliku töötaseme keskkonnaaspektidega töötamisel.
ekologiya
Postitatud Lisa kommentaar

Cosmopolitan Beauty Awards´i poolt auhinnatud Faberlic tooted

Mul on nii hea meel, et selline ajakiri nagu COSMOPOLITAN, mis on üle maailma väga tuntud ajakiri, on meie Faberlici tooteid märganud ja kõrgelt hinnanud ning neid omalt poolt auhinnanud! Tooksin need teilegi eraldi välja, mis on Cosmopolitani ajakirja kaante vahele jäänud ja üle maailma tunnustusi saanud! 🙂

Hiljutine auhind, mis pälvis suurt tähelepanu on…

Loe edasi: Cosmopolitan Beauty Awards´i poolt auhinnatud Faberlic tooted
Postitatud Lisa kommentaar

Faberlici auhinnad

FABERLICIST SAI PREEMIA „TERVISLIK TOITUMINE” LAUREAAT

8. augustil 2020 toimus iga-aastase preemia „Tervislik toitumine” võitjate pidulik autasustamine, mis toimus Toidufestivali raames gastronoomilises kvartalis „Food Mall DEPO” Moskvas.

Meie ettevõte tõestas järjekordselt oma toodete kõrget kvaliteeti ja sai laureaadiks nominatsioonis „Parim kaubamärk” kategoorias „Proteiinibatoonid” koos batoonikeste tootesarjaga Protein Premium Bar.

Ekspertide nõukogu hindas nominantide toodete koostist, pakendi kvaliteeti ja toodete innovaatilisust kolmekümnel tootmisettevõttel, kelle seast valiti välja parimad.

Nüüdisaja elurütm nõuab meilt kiireid lahendusi, sealhulgas ka toitumises, seepärast on tähtis omada käepärast toitvat ja tervislikku suupistet. Ja me suutsime tõestada, et tervislik võib olla ka maitsev. Täname preemia väljastanud ekspertide žüriid meie tööle kõrge hinnangu andmise eest”,– ütles Julia Trat, Faberlici tervisetoodete kategooria brändidirektor.

Postitatud Lisa kommentaar

Faberlici AUHINNAD!

FABERLICIST SAI PREEMIA „TERVISLIK TOITUMINE” LAUREAAT

ban 460x265

8. augustil 2020 toimus iga-aastase preemia „Tervislik toitumine” võitjate pidulik autasustamine, mis toimus Toidufestivali raames gastronoomilises kvartalis „Food Mall DEPO” Moskvas.

Meie ettevõte tõestas järjekordselt oma toodete kõrget kvaliteeti ja sai laureaadiks nominatsioonis „Parim kaubamärk” kategoorias „Proteiinibatoonid” koos batoonikeste tootesarjaga Protein Premium Bar.

Ekspertide nõukogu hindas nominantide toodete koostist, pakendi kvaliteeti ja toodete innovaatilisust kolmekümnel tootmisettevõttel, kelle seast valiti välja parimad.

Nüüdisaja elurütm nõuab meilt kiireid lahendusi, sealhulgas ka toitumises, seepärast on tähtis omada käepärast toitvat ja tervislikku suupistet. Ja me suutsime tõestada, et tervislik võib olla ka maitsev. Täname preemia väljastanud ekspertide žüriid meie tööle kõrge hinnangu andmise eest”,– ütles Julia Trat, Faberlici tervisetoodete kategooria brändidirektor.

Loe edasi: Faberlici AUHINNAD!
Postitatud Lisa kommentaar

OMA VÄRVITOONI LEIDMINE ON NÜÜD LIHTNE. KATALOOGI NR 14 UUDISTOODE

Tootesarja Glam Team ilu-uudistoode – Aquarich kompleksi ja hüaluroonhappega niisutav jumestusvahend Everyday näole. Vastavalt ettevõtte Rahn uuringutulemustele niisutab aquarich kompleks sügavalt nahka ning hüaluroonhape soodustab rakkude regenereerimist. Jumestusvahend kingib laitmatu katte parandab naha seisundit päevast päeva.

Kaksteist värvitooni loovad ühtlase katte, ühtlustavad visuaalselt naha värvitooni, tehes selle pehmeks ja sametiseks. Tänu hüaluroonhappele ei muuda jumestusvahend mitte ainult välimust, vaid soodustab ka väikeste kortsude vähenemist. Liituge meie ilumeeskonnaga!

Registreeri kliendiks ja saad tooted 20% soodsamalt: https://faberlic.com/index.php?option=com_flform&idform=514&sponsornumber=708092348&lang=ee&r=1000034185669&lang=et  

Postitatud Lisa kommentaar

Milliseid võimalusi pakub Sulle Faberlic?

Faberlic – ainus Venemaa ettevõtte, kes kuulub juba 14 aastat TOP-100 maailma suurimate parfümeeria- ja kosmeetikaettevõtte hulka ja saavutas 2015. aastal, kui oli kriis, kasvutempode poolest kolmanda koha*. Sellesse reitingusse pääsemise õiguse eest võitleb üle 50 000 kaubamärgi (*Reiting avalikustatakse igal aastal ajakirjas Woman’s Wear Daily).

FABERLIC – see on Venemaa suurfirma, kes valmistab kosmeetika- ja parfümeeriatooteid, kodu- ja tervisekaupu, riideid lastele ja täiskasvanutele, samuti teisi huvitavaid ja kvaliteetseid tooteid. Siit saate alati valida endale ja oma pereliikmetele meie kaupade tootevaliku seast kõik vajaliku. Kuid see ei ole kaugeltki kõik. Faberlic – see on üks tunnustatud liidritest otsemüügi turul. Me ühendame inimesi, kes teenivad partnerluses meie ettevõttega ja soovivad õppida veelgi rohkem teenima.

Firma alustas oma tegevust aastal 1997 esimese otsemüügifirmana Venemaal, olles tol ajal ““Russian Line” nimeline ettevõte. Vene teadlaste ainulaadne areng perfluorosüsinikuemulsioonidele, mis võimaldavad hapnikku kinni hoida ja seejärel viia sügavale nahakihtidesse, parandades regeneratsiooni jäi silma ärimees Aleksei Netšajev´ile.  Ta patenteeris selle uue tehnoloogia ja esimene Venemaa hapnikukosmeetika ilmus 1998. aastal. 2001. aastal muutus “Russian Line” ettevõte Faberliciks.

Ettevõtte toodangu hulka kuulub üle 1000 tootenimetuse, toodetele on saadud 30 patenti ja ettevõte kuulub „Kosmeetikaettevõtete Top-100” nimekirja. Ettevõte väljus 2003. aastal rahvusvahelisele turule, praegu on Faberlic’i esindused avatud 24 maailma riigis. Üle 600 tuhande konsultandi Euroopas ja Aasias teevad meiega koostööd. Ligikaudu 5 mln tarbijat kasutab iga päev rõõmuga Faberlic’i tooteid.

Ettevõttel Faberlic on oma tootmine, mis tugineb Euroopa kvaliteedistandarditele, selles kasutatakse kõige eesrindlikumaid ja keskkonnasõbralikumaid seadmeid, automaatseid kosmeetikatoodete tootmis- ja pakkimisliine. Potentsiaalsete tootmisvõimsuste ja tootmispindade mastaapide poolest kuulub Faberlic Venemaa kõige suuremate kosmeetikaettevõtete hulka.

23 aastat edu: turul alates 1997. aastast

→ Omad teadusrakendused

→ Tooteid müüakse rohkem kui 40 riigis

→ Oma tootmine

→ Meid valib 10 000 000 perekonda

Rohkem kui 30 unikaalset tootepatenti

 

Registreerimine Faberlicis on TASUTA (alates 14a.), nii et kõik, mida alustamiseks vaja, on teha see esimene samm – täida liitumisvorm ja saadki omale isikliku Konsultandi numbri ja parooli oma kontole sisenemiseks.  Vajuta siia LINGILE

⇓ TOOTEKATALOOGI VAATA SIIT ⇓  (vt tellimisjuhendit alt):

  https://catalogue.new.faberlic.com/ee 
 • Igas kataloogis on uued ja põnevad pakkumised, mida saad klientidele pakkuda! 
 • Tee esmalt tellimus endale, saa tootekogemus ja siis oskad seda ka teistele soovitada ja pakkuda! 
 • Uutele liitujatele soovitan läbida meie “Stardiprogramm 9 sammu”, see on soovituslik, kuid mitte kohustuslik! Loe täpsemat infot Stardiprogrammi kohta SIIT
 • Võta osa meie Lojaalsusprogrammist LIKE♥FABERLIC. Tee tellimusi 2 kataloogi järjest vähemalt 18€ eest (registreeritud Konsultandi hindades) ning alates 3.kataloogist ja edasi saate 70% allahindlust oma lemmiktootele! Jätkake toodete tellimist vähemalt 18€ väärtuses, siis saate valida igast kataloogist lemmiktoote 70% allahindlusega!(Kampaania kehtib kataloogides 16/2020 – 7/2021)
 • Võimalus osaleda VIP-programmis, mille kohta saad infot SIIT

MIKS LIITUDA?

 • Tooted on Sulle alati ja koheselt 20-26% soodsamad, kui kataloogis! 
 • Uutele klientidele tasuta kingitused!
 • Võimalus teenida lisasissetulekut!

Beginning Home Based Business | Feiraplana

Võimalus osta tooteid soodsalt enda jaoks, saada toodete müügist tulu või ehitada üles oma äritegevus koostöös ettevõttega – ükskõik millise tee Sa enda jaoks ka välja ei valinud, on sellel omad vaieldamatud väärtused.

Mina olen Sinu Juhendaja Kätlin Murel ja aitan Sind sinu valitud teekonnal.

REGISTREERI TASUTA KLIENDIKS: https://faberlic.com/index.php?option=com_flform&idform=514&sponsornumber=708092348&lang=ee&r=1000034185669&lang=et  

Loomkatsete vastased kosmeetikabrändid - YU Meedia

Kuidas alustada?

 1. Sul on paberkataloog ja e-kataloog, mida saad tutvustada oma sõpradele, perekonnaliikmetele, töökaaslastele, tuttavatele jne. Võta vastu nende tellimused! Võid kasutada erinevaid sotsiaalmeedia kanaleid, et teha müüki või kasvatada oma struktuuri.
 2. Kutsu sõpru, tuttavaid, uusi kontakte ise liituma ja õpeta neid ise tellimusi tegema. Tutvusta neile võimalusi ettevõttes Faberlic!
 3. Kasvata oma äri veebis, sealhulgas 24 riigis üle maailma
 4. Läbi “Stardiprogrammi 9 sammu”
 5. Püsi “Lojaalsusprogrammis LIKE♥FABERLIC”
 6. Saa osa VIP-programmi pakkumistest

Sa saad arendada oma äri ja suurendada tulu mitmete moodustega. Iga Konsultandi tulu moodustub kahest tegurist:

 • Otseselt müügilt saadud tulu
 • Autasu oma struktuuri töö eest (käibesoodustus ja boonused).

Esimesel juhul Sa teostad „otsest müüki“ ja saad otsest tulu tarbijahinna (kataloogis) ja laohinna (hinnakirjas) vahest suuruses kuni 26%.

Teisel juhul Te moodustate oma struktuuri – meeskonna, millega tegutsete juhendajana. Seejuures Te saate tulu mitte ainult isiklikust müügist, vaid ka terve grupi Konsultantide müügist. Konsultantide hulga ja nende müügi mahu suurenemine kasvatab ka Teie igakuist autasu efektiivse töö eest oma struktuuriga.

Kõige efektiivsem on sobitada kokku mõlemad lähenemisviisid.

Kasutage kõiki võimalusi, mida Ettevõte pakub! Te liigute Eduredeli trepiastmeid mööda üles, omandate uue kogemuse, arenete kui professionaal, tõstate oma heaolutaset. See on tee tõelise eduni ja kõrge töötasuni!success business

 • Mida rohkem inimesi te kaasate, seda rohkem on teil Konsultante!
 • Mida rohkem on teil Konsultante, seda rohkem on teie grupil kliente!
 • Mida rohkem kliente, seda suurem on tellimuste kogus, niisiis suurem struktuuri üldine müügikäive.
 • Mida rohkem on müügikäive, seda suurem on teie tulu!
 

Seega, teie tulu Liidrina, kujuneb mitmest komponendist:

 • Tulu otsese toodete müügi pealt;
 • Käibesoodus;
 • Kvalifikatsiooni boonused;
 • Direktori boonused;
 • Stabiilsuse boonused;
 • Emaduse boonused;
 • Lapsendamise boonused;
 • Kiire stardi boonused;
 • Arengu boonused.

 

 

 

Kust jälgida jooksvaid pakkumisi ja saada infot?

Ole Facebookis jälgija:  https://www.facebook.com/FaberlicEestis/

KUIDAS ESITADA OMA TELLIMUS?
Sirvi kataloogi ja toote juures, mida soovid, vajuta + märki! Seejärel läheb see sinu ostukorvi!
– Pane oma soovitud toodetest ostukorv kokku ja saada see e-mailile faberliceestis@gmail.com

PS: Hetkel võib süsteem toodete hindade osas ostukorvi vigu tekitada, kuid peale tellimuse esitamist, saate korrektse info oma tellimuse eest!

Liitu Facebook grupiga: 

1) FABERLIC Tervele Eestile

2) Faberlic kogemused ja tellimused  (tule ja liitu, jaga oma kogemusi, küsi teiste kogemusi ja saad teha tellimusi)

Mugavaid oste teile soovides, Faberlic Eestis Konsultant Kätlin Murel

Postitatud Lisa kommentaar

Mida näitab Halal sertifikaat Faberlic toodetel?

Halal Certification | Partners | JSC «MOGELIT» – production of gelatin products

Väga paljudel Faberlic toodetel on Halal sertifikaat! 

Olles Faberlicis klient, näed oma e-poes toodete lisainfost seda kirjet. 


Mida tähendab Halal tunnustus?

Mahepõllumajandus ja veganluse teadlikkuse kasvuga viimastel aastatel on selge, et paljud inimesed hoolivad järjest rohkem ka sellest, mida sisaldavad nende nahahooldus- ja ilutooted. “Looduslik”, “vegan” ja”mitte testitud loomade peal” tunnused on juba vägagi üldlevinud ja neid on võimalik leida ka paljude tavakosmeetika brändide seas. Teadliku ja puhta kosmeetika austajatele on lisandud aga uudne standard – ”Halal Ilu”.

Halal tähendab araabia keeles “seaduslik”. Terminit halal kasutatakse tavaliselt kirjeldamaks millegi kohta, mida moslemid tohivad süüa, juua või kasutada. Lubatud toodetel on siis halal-sertifikaat. Islami usus on keelatud sealiha, kõik veretooted, igasuguse looma liha, mis on surnud enne reeglikohast tapmist, liha söövate loomade liha, alkohol (sh tooted alkoholi sisaldusega) ja kõik uimastavad ja sõltuvust tekitavad ained. Seega moslem peaks hoiduma kõigest, mis on tervist kahjustav.

Halal-tunnusega kosmeetikatooted

Ilutööstuses Halali tunnusega tooted on märgiks, et see on lubatud islamiusus, kuid see on ka mõiste, mis ei puuduta ainult puhtaid koostisosasid ja loomsete produktide vaba, vaid ka märk sellest, et ettevõte on kõrgete väärtuste ja standarditega ning mida võib usaldada. Keelatud on lisaks loomkatsed, ebaõiglase tööjõu kasutamine ja tooted peavad olema keskkonnasõbralikult toodetud ja pakendatud.

Halal kui elustiil

Halal on veganlusega sarnaselt justkui elustiil, kus on loomupärane, et lisaks kõigele muule, igapäevane kosmeetika ja meigitooted on alati puhtad: ei sisalda loomseid koostisosasid, alkoholi või muid toksilisi aineid. Samuti pole tooted nahale mitte kuidagi kahjulikud, nii et ka paljud kemikaalid, mis on nahka ja organismi kahjustavad ning võivad tekitada haigusi, on keelatud. Nahk on meie suurim organ, mis tõttu on väga oluline meeles pidada, et kõik mida nahale kanname, ladestub ka meie organismis.

Halali sertifitseerimise protsess

Sarnaselt mahepõllumajanduslike toodetega, kui ettevõte soovib tootele halal nõude esitada, peab ta läbima karmid sertifitseerimisnõuded. Selleks peab ettevõte olema võimeline jälgima iga koostisosa allikat ja puhtust. Protsess võib kesta mitu kuud ja väga hoolikalt uuritakse toote koostisosi, tootmisprotsessi, pakendamist ja ka lõpuks toote turule jõudmist ja kommunikeerimist kliendile. Iga paari aasta tagant korraldatakse tootjale uus kontroll ning tehakse kindlaks, et kõik oleks seaduspärane. Hetkel on selle protsessi läbitegemine ka väga kulukas, mis tähendab, et paljudele organisatsioonidele käib see üle jõu. See annab aga kindluse selleks, et toode, millel on Halal tunnustus on märgiks, et tegu on väga usaldusväärse ja kõrge standardiga ettevõtte ja tootega.

Faberlicis Halal sertifikaadi tunnistus

Allikas:https://purecosmetics.ee/uncategorized-et/halal-sertifikaat-muudab-sampure-mineralsi-tooted-ainulaadseks-kogu-euroopas/

Postitatud Lisa kommentaar

Soovid end registreerida tasuta Faberlic kliendiks?

See on lihtne ja võtab aega vaid mõned minutid 🙂

Täida otse registreerimisvorm siit lehelt: https://faberlic.com/index.php?option=com_flippingbook&view=catalog&Itemid=2071&lang=et&sponsornumber=708092348

Kindlasti lisa sinna enda tegelikud andmed sest kui soovid tellitud pakki Venipak kulleriga otse koju saada, siis täpne aadress ja mobiiltelefoninumbrid peavad olema korrektsed!

Miks tasub ise klient olla?

 • saad ise mugavalt oma oste teha endale sobival ajal
 • kliendina olles saad tooted 20% soodsamalt
 • võimalik osaleda erinevates sooduskampaaniates, mis on mõeldud vaid registreeritud klientidele
 • telli oma pakk otse koju või tööle!
 • Võimalik osaleda uue kliendina Stardiprogrammis –

STARDIPROGRAMM UUSTULNUKATELE –POOL AASTAT SOODUSTUSI!

Osalege uustulnuka Stardiprogrammis ja saate 9 kataloogiperioodi jooksul kõige heldemaid pakkumisi Faberlici bestselleritele. Tutvuge erinevate kategooriate toodetega, mis on parimate hindadega!

 • Peale selle avab registreerimine võimaluse lisasissetulekuks: te võite hakata Faberlici Konsultandiks ja korraldada oma äritegevust.